Каталог продукції

Гарантія та сервис

Довіра наших клієнтів - наша візитна картка. Ми пишаємося тим, що наша фірма займається будівництвом басейнів під ключ і пропонує високоякісне обладнання для басейнів. Однак, ми розуміємо, що довгострокове задоволення наших клієнтів залежить не тільки від першокласного продукту, а й від надійних гарантій і висококваліфікованого сервісу.

Гарантія якості

При виборі наших послуг, ви отримуєте гарантію на кожен етап нашої роботи. Ми впевнені у високому професіоналізмі наших фахівців і в якості використовуваних матеріалів. Ваш басейн буде служити вам довгі роки, приносячи радість і задоволення.

Продукція надійних брендів

Наша компанія пропонує широкий асортимент обладнання для басейнів від найкращих світових виробників. Вся продукція сертифікована, що підтверджує її надійність і безпеку. Ми гарантуємо, що кожен проданий нами товар відповідає найвищим стандартам якості.

Професійний сервіс

Наша турбота про вас не закінчується після завершення проекту. Ми надаємо професійний сервіс по догляду за вашим басейном і обслуговування обладнання. Наші фахівці завжди готові відповісти на ваші запитання, розв'язати будь-які проблеми і підтримувати ваш басейн у відмінному стані.

Гарантія задоволення клієнта

Ми націлені на те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволеним і впевненим у своєму виборі. Якщо у вас виникнуть питання або буде потрібна допомога, наша команда завжди готова надати необхідну підтримку.

Дорогі клієнти, ми цінуємо ваш вибір на користь наших товарів! У разі, якщо придбаний вами товар не відповідає вашим очікуванням або має дефекти, ми готові надати вам можливість повернення.

Умови повернення

Терміни повернення

Будь ласка, зверніть увагу, що терміни повернення товару становлять 14 днів з моменту отримання вашого замовлення. У цей період ви можете ознайомитися з товаром, переконатися в його якості та прийняти рішення про збереження або повернення.

При здійсненні доставки до відділення "Нової Пошти" рекомендується провести огляд замовлених товарів безпосередньо всередині відділення під відеоспостереженням у присутності працівників служби. У разі виявлення дефектів за межами відділення, важко буде підтвердити, що зазначені дефекти виникли в процесі транспортування або пакування товарів. У цьому випадку відповідальність за виявлені дефекти лягає на покупця, і страховка товарів не може бути використана.

Стан товару

Товар повинен зберігати первісний стан, бути невикористаним і не мати слідів експлуатації. Будь ласка, збережіть оригінальну упаковку та ярлики.

Процедура повернення

Зв'яжіться з нашою службою підтримки телефоном або будь-яким зручним для вас способом, щоб повідомити нас про ваш намір повернути товар.

Ми надамо вам інструкції щодо відправлення товару назад у наше відділення.

Після отримання товару та перевірки його стану, ми здійснимо повернення коштів на ваш рахунок.

Повернення коштів

Кошти будуть повернуті на той самий рахунок або спосіб оплати, який було використано під час оформлення замовлення, протягом 7 робочих днів з моменту отримання повернутого товару.

Повернення доставки

Вартість доставки товару стягується згідно з нашими умовами доставки і не підлягає поверненню, за винятком випадків, коли повернення здійснюється через дефекти товару.

Ми прагнемо забезпечити максимальне задоволення наших клієнтів, тому, якщо у вас є які-небудь питання або необхідна допомога в процесі повернення, не соромтеся зв'язатися з нами. Дякуємо за розуміння і вибір наших товарів!

Обираючи нас, ви обираєте надійного партнера у створенні та обслуговуванні басейнів. Наші гарантії та сервіс - це запорука вашого комфорту і впевненості в довгостроковій надійності вашого басейну.