Каталог продукції

Будівництво басейнів

200
реалізованих
басейнів
15
років досвіду
5
років гарантії
Повний цикл виробництва 
найкращі ціни
дотримання термінів

Замовити прорахунок

Вашу заявку відправлено

Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Дякуємо за інтерес до нашої компанії!

 

Технічний збій

На жаль, стався технічний збій і заявку не було надіслано.

Спробуйте ще раз повторити відправлення.

Замовити будівництво басейнів

Побудувати басейн на ділянці - це відмінне рішення для відпочинку та розваг з друзями та сім'єю, незалежно від того з якого ви міста. У нас вже є постійні клієнти з таких міст як Харків, Київ, Полтава, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ та ін. будинків та котеджів.

Вам цікаво яка ціна послуги? Вартість будівництва басейнів під ключ залежить від використовуваних матеріалів та обладнання, виду та конфігурації споруди, висоти залягання ґрунтових вод та складності ділянки. Можна вибрати проект із портфоліо компанії або замовити розробку індивідуального дизайну. Остаточний рівень ціни розраховується після затвердження дизайну та обсягу робіт.

Який басейн купити?

Чаша — основа будь-якої штучної водойми. Від матеріалу, з якого вона виготовлена, залежать експлуатаційні характеристики та зовнішній вигляд об'єкту. Компанія Imperial Pools пропонує проектування та встановлення найбільш популярних видів. Кожен має свої плюси:

 • поліпропіленові басейни - швидкий монтаж, низькі ціни, висока міцність та простота в обслуговуванні;
 • бетонні басейни - довговічні та надійні, підходять для ґрунтів з високим вмістом ґрунтових вод, забезпечують герметичність;
 • плівкові басейни - установка на основу рівномірного або текстурного лайнера забезпечує гарне покриття, стійке до мікроорганізмів та просте у догляді;
 • мозаїчні басейни - різноманітність кольорів та малюнків оздоблення, довговічність та морозостійкість покриття;
 • композитні басейни - міцні, не вимагають складання та глибокого котловану для встановлення, безпечні для здоров'я та стійкі до хімічних засобів, сонця, механічних пошкоджень.
 • Якщо вас цікавить бюджетний варіант, можна купити каркасний басейн. Ціна на каркасні басейни вас приємно здивує.

Етапи роботи будівництва басейну

Будівництво басейнів під ключ - це повний цикл робіт від проекту до готової до використання споруди: 

 1. Виїзд на ділянку, вивчення її особливостей та виміри.
 2. Розробка дизайну та проектування басейну. 
 3. Влаштування основи, заливка або монтаж чаші.
 4. Укладання мозаїки, бетонування.
 5. Облаштування бортиків та прилеглої зони.
 6. Монтаж обладнання для нагріву, фільтрації та дезінфекції води, запуск басейну.

Imperial Pools займається встановленням та обслуговуванням бетонних та пластикових басейнів, монтажем освітлення, павільйонів, атракціонів у Києві, Харкові, Полтаві, Ужгороді, Львові, Івано-Франківську та інших містах України. Співпраця з провідними виробниками обладнання для басейнів дозволяє купити за вигідною ціною фільтри, насосні установки, хімію, оздоблювальні матеріали та все, що потрібно для впорядкування ландшафту та внутрішніх приміщень відповідно до проекту замовника.

Ми співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками обладнання для басейнів, що гарантує відмінний результат роботи та забезпечує нашій компанії авторитет серед споживачів, яким ми можемо запропонувати не лише якісні послуги, а й відмінне обладнання за конкурентоспроможною ціною.

Налагоджена служба логістики дозволяє працювати із замовниками по всій Україні, здійснюючи такі завдання як проектування, доставку, монтаж та обслуговування водно-оздоровчих комплексів.